1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

W 1991 roku Jadwiga Malinowska rozpoczęła działalność zakładając jedno z pierwszych Biur Rachunkowych w Białymstoku. Jednostka szybko stała się firmą rodzinną. Dwa lata później w 1993 roku dołączyła do niej córka Elżbieta Wiszenko i syn Jarosław Malinowski. Dzięki rozpoczętej współpracy powstał oddział Biura Rachunkowego Malinowska & Wiszenko w Piotrkowie Trybunalskim. Do dziś obie jednostki działają na zasadzie firmy rodzinnej ściśle ze sobą współpracując.

W kolejnych latach do pracowników Biura M & W dołączyło pokolenie trzecie - wnuków. Marta Wiszenko i jej brat Tomasz Wiszenko po ukończeniu dedykowanych rodzinnej firmie studiów również dołączyli do grona pracujących dla Biura osób. Pozostając w ścisłym gronie rodzinnym, od lat wzajemnie wspieramy się wiedzą i doświadczeniem by świadczyć Tobie usługi najwyższej jakości. U nas spotkasz się z naprawdę indywidualnym podejściem. 

Zaufało nam już wiele firm z Białegostoku i okolic. Ty również możesz być jednym z  Naszych klientów  

Poniżej znajdą Państwo świadectwo naszego profesjonalizmu. Wszystkie instytucje wystawiając poniższe certyfikaty potwierdziły nimi naszą wiedzę i gotowość do świadczenia najwyższego standardu usług księgowych.

Zapraszamy do przyjrzenia się bliżej załączonym certyfikatom.

Białystok - rok 1991

Jadwiga Malinowska zakłada jedno
z pierwszych Biur Rachunkowych
w Białymstoku

Bialystok - Año 1991

Jadwiga Malinowska abre la primera

oficina de contabilidad en Bialystok