1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Uwaga. Kwestie związane z rozliczeniem dochodów zagranicznych i odzyskaniem podatku.Wszystkich z Państwa chętnych do odzyskania podatku z zagranicy prosimy o kontakt telefoniczny tylko w godzinach:

8.00 - 14.00


tel. 512 260 078

Pracowałeś za granicą - przyjdź do nas. Wraz z Meritum Group odzyskamy dla Ciebie nadpłacony podatek.
Biuro Rachunkowe M&W zaprasza wszystkich Państwa, którzy kiedykolwiek pracowali za granicą. Współpracując z Meritum Group oferujemy odzyskanie nadpłaconego za granicą podatku ze wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz innych - np. Kanada.

Wystarczy zadzwonić. Umówimy Państwa na wizytę w naszym Biurze. Czas dla załatwienia formalności to około 30 min. Na umówione spotkanie należy przynieść wszystkie dokumenty związane z pracą wykonywaną za granicą oraz dowód osobisty. Oto lista najważniejszych dokumentów w zależności od kraju, w którym praca była świadczona.

Wielka Brytania - formularz P45 lub P60, tzw PAYSLIP oraz w przypadku Self Employment - wystawione faktury lub otrzymane wpłaty

Niemcy - Lohnstteuuerbescheinigung

Holandia - Jaaropgaaf + odcinki wypłat Salarisspecificatie a także umowę zawarcia ubezpieczenia o ile takie Państwo posiadają

Norwegia - Loons og trekkopgave

Belgia - Fiche

inne kraje - rodzaj formularza uzgodniony zostanie telefonicznie

Na podstawie powyższych dokumentów oszacujemy wysokość zwrotu podatku oraz koszt całej operacji. Dopiero wtedy podejmą Państwo decyzję czy wyrażają zgodę na odzyskanie pieniędzy.

Pamiętaj. U nas płacisz jedną, stałą, niską opłatę. Nie pobieramy prowizji procentowych.
Zwrot podatku otrzymujesz bezpośrednio na wybrane przez Ciebie konto bankowe.

Przekonaj się ile możesz zyskać. Minimum formalności, minimum czasu - pełna satysfakcja.

Zapraszamy serdecznie.